Otvorene su prijave za osnovne tečajeve programiranja

Otvorene su prijave za osnovne tečajeve HTML-a, CSS-a, JavaScript-a, PHP-a i SQL-a koji će se održavati u prostorima našeg kluba na adresi Omladinska ulica 30, Ivanić Gradu.

Cijenik tečaja i obrazac za prijavu možete pronaći ovdje:

Programiranje

OPŠIRNIJE:

Polaznici će nakon tečaja moći osmisliti informacijsku strukturu jednostavne web-stranice, izraditi web-stranicu pomoću HTML elemenata i popuniti je tekstom, popisima, linkovima, slikama, multimedijskim datotekama, tablicama, obrascima ili dijelovima vanjskih stranica. Moći će oblikovati web-stranicu strukturalnim elementima i uključivanjem postojećeg CSS koda u HTML kodu. Isto tako uvod i sintaksa CSS-a, oblikovanje teksta, oblikovanje elemenata, oblikovanje specifičnih elemenata, smještanje elemenata. Ciljana skupina su djeca tj. osnovnoškolci 11-18 godina, a i ostali zainteresirani građani ovisno o odazivu, a isto bi se odnosilo na području čitave općine i županije, a po potrebi napravili bi napredne tečajeve.